: : : blog o seriáloch : : :

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Grey´s Anatomy - bude finále tragické?

 

Grey´s Anatomy

Season 6

  Bude finále série tragické?

Už tento štvrtok nás čaká predposledná časť aktuálnej série!

Televízia ABC sa pomaly chystá na finálové týždne, čo znamená, že v nasledujúcich dvoch týždňoch skončí väčšina jej seriálov a nastúpi tak letné odbobie. Hlavnou udalosťou bude záver 6.série Zúfalých manželiek už túto nedeľu, no tejto udalosti bude venovaný samostatný článok.

Teraz späť k Grey´s Anatomy. Už tento štvrtok si pozrieme predposlednú časť 6.série a o týždeň nato nás čaká záverečná dvojčasť.

Čaká 22.časť s názvom Shiny Happy People.

Čo všetko uvidíme?

Do nemocnice vrthne mladá pacientka so schyzofréniou, ktorú tam privezú jej rodičia. Sú už zúfalí z jej ochorenia, začína byť nekontrolovateľná a situácia sa vyhrotí, keď sa pokúsi si vyškriabať oči a to myslím doslovne. Jej liečbe sa budú venovať všetci doktori a najmä Alex Karev. Ten už sa snaží vo svojom osobnom živote si spraviť poriadok. Je to práve rok, čo si vzal Izzie, no to netušil, že o rok neskôr bude stáť před rozvodom a Izzie odíde z jeho života. Vzťah Owena a Cristina začína škrípať, Owen je čím ďalej, tým viac paranoidný a myslí si, že sú všetci proti nemu. Meredith by všetko najradšej povedala Cristine, no nechce jej ublížiť. Doktorov však čaká aj iný prípad. Do nemocnice privezú pacienta so srdcovou príhoodou, no stretne tam svoju starú lásku a tak všetci sa stanú hercami v ich ľúbostnom predstavení...

Ako som naznačil v nadpise, vyzerá to tak, že finále série bude tragické. Aspoň tak hovoria zdroje z natáčania. Objavili sa aj informácie, že jedna z hlavných postáv by mala vo finále zomrieť, či dokonca niekto by mal postrelený. Nič z toho však nebolo vyvrátené a je možné, že niečo z toho sa môže naozaj stať. Veľa sa o Cristine, ktorú čakajú ťažké chvíle. Nakoniec sa jej rozpadne vzťah s Owenom, no zároveň sa jej objavia bolestivé spomienky z minulosti. Ako povedala autorka seriálu Shonda Rhimes, pripravila si pre svoje postavy finále série, ktoré zmení všetko. V dvojčasti, ktorá bude odvysielaná už 20.mája budú musieť ľudia veľa obetovať, v druhej polovici časti však mnohé postavy budú musieť spraviť veľké rozhodnutia, ktoré ovplyvnia ich životy. Lexie si bude musieť vybrať medzi Makrom a Alexom. Lexie ublížilo, že Mark po ich rozchode si začal s mnohými sestričkami a kolegyňami, zatiaľ čo Lexie dúfala, že sa k nej vráti a nakoniec, aby ukázala Markovi, že aj ona je v pohode, si začala s Alexom. Tomu však išlo len o sex. Dá sa nakoniec Mark a Lexie dokopy?

Aj keď sa Callie a Arizona rozišli, dlho by nemali bez seba vydržať. Shonda povedala, že práve toto je jeden z párov, ktorý patria k sebe, aj keď sa nevedia zhodnúť v otázke bábätka.

Owen si bude musieť definitivne vybrať medzi Teddy a Cristinou? Koho si vyberie? Baileyovú čaká lekárska výzva, najväčšia lekárska výzva akej môže lekár vo svojej praxi čeliť, zároveň bude musieť spraviť rozhodnutie o svojej novej láske...

Viac si povieme o týždeň, keď sa bude vysielať záverečná dvojčasť!

Trailer k 22.časti:

http://www.youtube.com/watch?v=AR5niVQ3_GY


  : : : blog o seriáloch : : :

                                                                       váš svet seriálov


blogoserialoch@gmail.com


Všetko má svoj koniec...blog o seriáloch končí na blog.sk!

Jún 2010
Grey´s Anatomy (Klinika Grace) | stály odkaz

Komentáre

 1. ejhaa
  dlho som tu nebola..a dlho som ani greysku nevidela..ale poviem ze seriu som dobehla za jeden vikend..a nieco uchvatne :D som teda fakt zvedava ako sa to vyvinie..skoda izzie..ta mi tam celkom chyba...dufam ze owen nevyvedie cristine nieco a ona potom skonci ako po Burkeovi...chudak alex a chudera lexie...podla mna sa ona vrati k markovi a alex bude zase naladovy
  a z tejto casti bol pekny zaver :) proste mam rada ked cristina vyhodi mcdreamyho z postele :) a ako jej meredith ukazala jej izbu :))
  nuz uz len cakat na vyvrcholenie a cakat co sa ako pokazi :D

  inak preco konci blog?
  publikované: | autor: undomielka (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. :)
  No to som rád, že si sa sem po dlhšej dobe vrátila :) Mne Izzie brutálne chýba, to bola moja fakt naj postava, ale čo už, život je už taký...no tak finále bude dosť brutálne, mám už prichystaný článok na dnes o finále série s nejakým zaujímavými videami, určite si ho prečítaj...jj, záver 22 časti bol podarený, mi to pripomenulo časť Priateľov, keď sa Chandler s Monicou sťahovali do domu a Joeymu povedali, že má tam svoju izbu :))))))
  Blog končí iba tu na blog.sk, všetko pokračuje na www.creative.blog.pravda.sk alebo moje články sú už aj na hobbyportal.sk, končím tu z jedného jednoduchého dôvodu, tento blog prestal plniť svoju úlohu, čítannosť padla takmer na nulu, všetci čitatelia sú presunutí na creative.blog.pravda.sk a je to dosť náročné obsluhovať 3 stránky, tak som sa rozhodol, že na blog.sk skončím a budem sa venovať "novému" blogu o seriáloch na pravde a najnovšie píšem aj pre hobbyportal.sk.
  Takže budem rád, ak budeš čítať moje články aj na pravde, bol by som nerád, keby som prišiel o čitateľku :)
  publikované: | autor: creative (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014